Zvolení kandidáti Věcí černošických do zastupitelstva

Děkujeme našim voličům, díky nimž jsme zvítězili v komunálních volbách v Černošicích. Do zastupitelstva na další čtyřleté období byli zvoleni tito naši kandidáti:

Mgr. Filip Kořínek

Filip Kořínek

Absolvent ekonomie na Universitě Karlově, vč. stipendia na Université Paris I – Sorbonne. Pracoval na Americkém velvyslanectví, pro Světovou banku aj. Od roku 1997 ředitelem vlastní konzultační společnosti pro zahraniční obchod a průzkum trhu ve Střední a Východní Evropě. Hovoří anglicky, francouzsky a německy. Od dětství žil ve Všenorech, krátce v Praze, v Černošicích 11 let. Ženatý, má syna a dceru. Od roku 2006 zastupitel, od roku 2010 také člen rady a starosta Černošic.

E-mail: f.korinek@vecicernosicke.cz


PhDr. Lenka Kalousková, Ph.D.

Lenka Kalousková

Vystudovala historii a němčinu na Filozofické fakultě UK, částečně také v Německu a ve Švýcarsku. V roce 2001 získala doktorát. V současné době působí jako zástupce vedoucího na Katedře německého jazyka Vysoké školy ekonomické v Praze. Od roku 2006 zastupitelka, od 2010 radní. Vdaná, syn a dcera. V Černošicích žije od narození – její předkové patřili mezi první obyvatele Vráže.

E-mail: l.kalouskova@vecicernosicke.cz


Ing. Tomáš Hlaváček

Tomáš Hlaváček

Daňový poradce, absolvent Fakulty financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a stipendijního studia na London School of Economics. Do roku 2013 byl partnerem mezinárodní advokátní kanceláře White & Case, předtím působil ve společnosti Arthur Andersen. V současné době vede vlastní poradenskou firmu. Mluví plynně anglicky. Ženatý, dvě dcery a syn. Od roku 2006 zastupitel, od roku 2010 také člen rady.

E-mail: t.hlavacek@vecicernosicke.cz


Ing. Milena Paříková

Milena Paříková

Absolventka VŠCHT v Praze. Dnes je ředitelkou marketingu ve Výzkumném ústavu maltovin Praha v Radotíně, jež spoluvlastní. Vdaná, matka dvou dospělých synů. Je dlouholetou členkou Sokola Černošice a černošického tenisového klubu. V Černošicích žije 36 let, rodina manžela již od roku 1940. Od roku 2010 zastupitelka a členka městské rady.

E-mail: m.parikova@vecicernosicke.cz


Ing. Tomáš Kratochvíl

Tomáš Kratochvíl

V roce 1993 absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, obor biokybernetika. Poté následovaly kurzy marketingu a podnikové ekonomie. Zabývá se podnikovým řízením v oblasti výroby kosmetiky a maloobchodu. Je místopředsedou Stavebního bytového družstva Černošice. V Černošicích bydlí s manželkou 17 let, má dva syny. Od roku 2010 v zastupi­telstvu.

E-mail: t.kratochvil@vecicernosicke.cz


doc. PhDr. Karel B. Müller, Ph.D.

Karel B. Müller

Působí na Vysoké škole ekonomické, kde přednáší politickou sociologii. V Černošicích žije od narození, je dlouholetým členem tenisového oddílu a místního Sokola. Má osmiletou dceru a čtyřletého syna. Od roku 2010 člen zastupitelstva.

E-mail: k.muller@vecicernosicke.cz


Ing. Pavel Tichý

Pavel Tichý

V roce 2001 promoval na Podnikohospodářské fakultě VŠE. Pracovní kariéru zahájil v rodinné firmě na výrobu zdravotnických prostředků. Od roku 1999 vede vlastní firmu v oblasti internetových aplikací a obchodů, v současnosti rozvíjí též síť očních optik v České republice a na Slovensku. Hovoří anglicky a německy. V Černošicích bydlí trvale s manželkou a dvěma syny od roku 2005, ale strávil zde velkou část života, ať už na chatě na Vráži nebo u prarodičů v Mokropsech (babička bývala ředitelkou školky v Topolské). Od roku 2010 člen zastupitelstva.

E-mail: p.tichy@vecicernosicke.cz


Petr Zmatlík

Petr Zmatlík

56 let, elektromechanik, pracuje na technologickém dispečinku. V Černošicích žije od narození, je ženatý, má dvě dospělé děti. Je členem výboru Sokola Černošice, působí v něm také jako vedoucí oddílu stolního tenisu. Od roku 2010 je členem zastupitelstva.

E-mail: p.zmatlik@vecicernosicke.cz


MUDr. Josef Kraus

Josef Kraus

Absolvoval 1. Lékařskou fakultu University Karlovy, obor všeobecné lékařství. V současné době pracuje jako člen traumatologického týmu I. Chirurgické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Specializuje se na problematiku sportovních úrazů a chirurgii ruky. Je ženatý, má dvě dcery ve věku 9 a 5 let. V Černošicích žije od narození. Hovoří anglicky. Od r. 2010 člen zastupitelstva.

E-mail: j.kraus@vecicernosicke.cz


Dne: 20. 10. 2014